Informacja całodobowa: 607 561 183

Koźle: 77 482 92 59, Kędzierzyn: 77 483 21 65

Międzynarodowy transport


Powiększenie

 Zakład Pogrzebowy KORA to firma, której główną specjalizacją jest transport w POLSCE i Zmarłych Osób z spoza granic Polski. Firmę wyróżnia pełna empatii postawa względem Klienta, będąca w dużej mierze owocem osobistych trudnych doświadczeń z firmami funeralnymi, które świadczyły usługi transportu zmarłych. Choć sami w podobnej sytuacji nie uzyskali oczekiwanej pomocy co sprawiło, że zajęli się przewozem zmarłych - właściciele firmy KORA poprzez swoją pracę pragną wychodzić naprzeciw osobom, które od firmy pogrzebowej oczekują profesjonalizmu, zaangażowania, ale także przejrzystości w komunikacji z Klientem.

   

          CAŁODOBOWY TEL. 607 561 183

 
Posiadamy biuro w Polsce w Kędzierzynie Koźlu, a także w Niemczech, Austrii i w Holandii. Wszystko to, aby móc być możliwie jak najbardziej dostępnymi dla osób, które poszukują sprawdzonej firmy, zajmującej się transportem zwłok. Specyfiką naszej pracy jest jednak mobilność, dlatego przed przybyciem do naszych biur najlepiej i najpewniej jest skontaktować się telefonicznie z naszym personelem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem 607 531 183.
 
Wszystkie siedziby firmy Zakładu Pogrzebowego KORA - zarówno ta w Polsce, jak i w zagranicą - posiadają niezbędną infrastrukturę, w skład której wchodzi m.in. chłodnia z zapleczem oraz nowoczesny tabor samochodowy. Nasze karawany są nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne - zawsze gotowe do świadczenia usług transportu zmarłych nawet z najbardziej odległego miejsca. 
 
 
 
Najczęściej Zakład Pogrzebowy KORA świadczy usługi transportu zmarłych Polaków, których zgon nastąpił w Niemczech Austrii, Anglii, Szkocji, Irlandii, Danii, Holandii, Belgii, ale także możemy pomóc w przypadku konieczności sprowadzenia zmarłego z USA czy Kanady. W każdym z tych przypadków koszty pogrzebu za granicą są bardzo wysokie, dlatego w zdecydowanej większości rodziny zmarłych w tych krajach decydują się na repatriację ciała. Co ważne - zmarli są chowani w trumnach przez nas dostarczanych, dlatego - na podstawie faktury VAT przez nas wystawianej - osoby organizujące pogrzeb mogą zwracać się do polskich instytucji o zwrot kosztów związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Dysponujemy bardzo dużym wyborem trumien i urn.
 
Zakład Pogrzebowy KORA wyróżnia także pełna przejrzystość w realizacji poszczególnych etapów pogrzebu. Przed przystąpieniem do transportu informujemy w transparentny sposób o przewidywanych kosztach usług transportowo - pogrzebowych, które to ceny w firmie KORA należą do najbardziej konkurencyjnych cen w Europie. Wiemy jednak, że i tak stanowić mogą one duże obciążenie, dlatego gotowi jesteśmy, aby rozłożyć koszt usługi na dogodne dla Państwa raty.

 

 Info. Całodobowa tel. 607 561 183 - www.zakladpogrzebowykora.pl

 

47-220  Kędzierzyn-Koźle

ul. Judyma 4a

tel. 774832165

www.zakladpogrzebowykedzierzyn.pl

 

47-200 Kędzierzyn-Koźle

ul. Racławicka 6

tel. 774829259

www.zakladpogrzebowykozle.pl

 

 

www.zakladpogrzebowykedzierzynkozle.pl

www.zakladpogrzebowykedzierzyn.pl

www.zakladpogrzebowykozle.pl

www.zakladpogrzebowykora.pl